Про нас
Відпочинок в Закарпатті – це кращий відпустку для всієї родини!

Відпочинок в санаторії «Теплиця» – це чудова можливість побувати в одному з наймальовничіших куточків Закарпаття, відчути на собі цілющі властивості гірського повітря, мінеральної та термальної води. Серед усіх санаторіїв України, саме в санаторії “Теплиця” найкращі програми відпочинку та унікальні пропозиції щодо лікування водами. Наш санаторій розташований у чудовому куточку Закарпаття, у підніжжя Чорної гори, покритої виноградниками, на околиці міста Виноградів. Саме цей район вважається найтеплішим і самим екологічно чистим в Закарпатті. Карпати, які оточують Виноградов, вкривають його від холодних вітрів, тому тут завжди спекотне літо, тепла, приємна осінь, м’яка і коротка зима.

Не пропустіть шанс провести відпочинок з відчутною користю для Вашого здоров’я!

Оздоровчий відпочинок в санаторії Закарпаття: «Теплиця» триває цілий рік, і завжди вважається затребуваним для туристів. В будь – час року лікування поєднується з найчистішим повітрям Карпат, насичене цілющими речовинами і фітонцидами. Территория, на которой расположен санаторий «Теплица», славится, в первую очередь, наличием минеральных источников и термальними водами, температура которых достигает 39 градусов.

Лікування термальними і мінеральними водами

Основним лікувальним і оздоровчим фактором в санаторії «Теплиця» є власні термальні і мінеральні води, аналогів яким немає в Закарпатті та на Україні, що підтверджується дослідженнями і розробками Українського Науково Дослідного інституту медичної реабілітації та курортології міста Одеси.

На території оздоровниці є басейни з мінеральною і термальною водою.

Наші переваги
бальнеологія

В санаторії «Теплиця» виняткова увага приділяється бальнеології – використання з лікувально-профілактичною метою мінеральних вод. На їх основі в оздоровниці готують різноманітні ванни: як класичні (йодобромні, хвойні, з додаванням ефірних олій і ін), так і засновані на новітніх наукових розробках.

Лікування ваннами (водолікування) було популярно в усі часи. Здавна людям було відомо, що шкіра – самий великий орган виділення шлаків, відповідно, з метою загального оздоровлення було необхідно знайти спосіб активізації її діяльності. Таким засобом, що стимулює видільну функцію шкіри, стали лікувальні ванни.

Термальні та мінеральні води

Основним лікувальним і оздоровчим фактором в санаторії «Теплиця» є власні термальні і мінеральні води, аналогів яким немає в Закарпатті та на Україні, що підтверджується дослідженнями і розробками Українського Науково Дослідного інституту медичної реабілітації та курортології міста Одеси.
На території оздоровниці є басейни з мінеральною і термальною водою.
Санаторій «Теплиця» спеціалізується на лікуванні захворювань:
опорно-рухового апарату;
шлунково-кишкового тракту;
серцево-судинної системи;
периферійної нервової системи;
захворювань ендокринної системи;
захворювань верхніх дихальних шляхів.

СПА

СПА-ванни з використанням м’якої природної гідрокарбонатної натрієво-кальцієвої слабомінералізованої води: ванільна ванна-джакузі «Афродіта», молочна ванна-джакузі «Клеопатра», винна ванна-джакузі «Казанова», ванна-джакузі з морськими водоростями «Нефертіті», мінеральна ванна з бальзамом “Наноэль”

природа

Лікувальні процедури в нашому санаторії вдало доповнюються денними і вечірніми «процедурами» організованого дозвілля. В санаторії «Теплиця» організація розваг для відпочиваючих ретельно спланована – жодна оздоровниця не має такого розмаїття розважальних заходів.

У місті Виноградові та його околицях багато унікальних пам’яток архітектури ( руїни замку «Канків» 14ст, Римо-католицький храм 13 ст., монастир францисканців 15 ст., руїни замку «Нялаб» 14ст. ) старовинні вулички міста, гірська річка Тиса, Чорна гора зі своїми унікальними печерами, старовинні винні підвали, музеї, картинні галереї, фестивалі та свята та багато іншого, чого душа забажає. Неповторний місцевий колорит і тепла закарпатська гостинність зігріє і вилікує не тільки Ваш організм, але і Вашу душу.

Хочеться відпочити?
Зв’язатися з нами